Anna Wintour

Šéfredaktorka

Wintour je šéfredaktorka amerického Vogue a zároveň nejvlivnější žena módního průmyslu. Za léta svého působení se díky ní etablovalo několik návrhářů, např. John Galliano a Michael Kors, ale i fotografů. Zasloužila se mimo jiné o založení Council of Fashion Designers of America, který se zaměřuje na podporu vycházejících návrhářů.

Li Edelkoort

Módní prognostička

Edelkoort, aneb nejvýznamnější módní prognostička, se zabývá předvídáním trendů v oblasti módy, ale i samotným vývojem tohoto odvětví. Zároveň je autorkou módních manifestů, publicistka, uznávaná lektorka a konzultantka, jejíž služby vyhledávají klienti po celém světě.

Natalie Massenet

Podnikatelka

Bývalá novinářka a především podnikatelka Natalie Massenet je zakladatelkou jednoho z prvních e-shopů nabízejících luxusní módu, Net-A-Porter. Celosvětově oblíbený e-shop patří mezi průkopníky v propojení módy a online nákupu. Kromě funkce ve své vlastní firmě je Massenet také předsedkyní Britské módní asociace (British Fashion Council).

Brook Wall

Podnikatelka

Brook Wall se od kariéry vlasové stylistky dostala až k založení vlastní firmy, která se zaměřuje na management uznávaných make-up artistů, hair stylistů a stylistů. Právě díky ní mají dnes takoví odborníci v módním průmyslu své právoplatné místo a někteří z nich dokonce i status celebrity.

Garance Doré

Bloggerka

Uznávaná francouzská bloggerka, Garancé Doré, patří mezi jednu z nejrespektovanějších osobností ve svém oboru. Kromě blogování se věnuje i psaní (velmi úspěšných) knih, fotografii, ilustracím a podcastům. Její kniha Love × Style × Life se stala světovým bestsellerem. I my ji vřele doporučujeme.