Kate Clark

Mladá módní návrhářka Kate Clark vystudovala v roce 2017 Kingston University v Londýně. Její absolventská kolekce s názvem Childhood Delusion byla o odmítání dospět. „Jedná se o sloučení princeznovského světa s tím dospělým,” řekla o extravagantní kolekci mladá designérka. V minulosti působila jako stážistka u módních návrhářek Sophie Hulme a Clio Peppiatt. Momentálně pracuje v labelu Chanel, kde vypomáhá jako asistentka, couž rozhodně zní jako slibný start úspěšné kariéry.

Roberta Einer

Roberta Einer právem patří mezi nejlepší mladé návrhářky v Londýně. Svou první kolekci vytvořila již ve dvanácti letech a objevila tak svou skrytou vášeň – návrhářství. Během studií na Westminster University si prošla řadou stáží u labelů jako Balmain, Mary Katrantzou, Alexander McQueen či Roksanda. Rok po úspěšném absolvování založila vlastní stejnojmennou značku, jež slaví úspěch na poli módního průmyslu. „Můj label je o zábavě, maximalistické módě a designu té nejvyšší kvality,” říká Roberta. „Každou kolekci navrhuji od úplného začátku a na všem se podílím. Proto je každá kolekce opravdu jedinečná,” dodává vycházející hvězda.

Richard Quinn

Richard Quinn je v nynější době považován za jednoho z nejslibnějších a nejtalentovanějších návrhářů mladé generace. Ač svou značku založil teprve před dvěma lety, již teď se těší veliké oblibě. Začínal jako stážista v módním domě Dior, odkud začal pomalu stoupat výš a výš. Zlom v jeho kariéře nastal, když si ho všimla Caroline Rush, ředitelka The British Fashion Council. Právě ona na něj dala tip královně Alžbětě II., která následně přišla na jeho přehlídku. Nebylo to však náhodně, královna mu totiž ve stejný den předala čestné ocenění pro nadějné módní talenty. Jeho popularita od té doby jen stoupá.

PH5

Moderní dámská značka PH5, jež se specializuje na pleteninu ve všech svých formách, byla založena roku 2014 návrhářkami Wei Lin a Mijiou Zhang. Zaměřuje se převážně na Ready-to-Wear kolekce, které jsou plné barev, inovativních tkanin a moderních střihů. V New Yorku, kde byl label založený, slaví úspěch, s nímž se pomalu dostává do celého světa a nebude trvat dlouho, než se o PH5 bude mluvit jako o zavedené značce.

Marine Serre

Marine Serre je mladá návrhářka, jež sídlí v Paříži. Před uvedením své značky absolvovala na La Cambre Mode s nejvyšším vyznamenáním a a díky stážím u labelů Alexander McQueen, Maison Margiela, Dior a Balenciaga se důkladně seznámila s interním fungováním módního průmyslu. I sportovní kousky vypadají s designem Marine Serre elegantně a nadčasově. Její modely reagují na současnou dobu a soustavně vytváří nové trendy.