Jak vypadá street style v Miláně?

/ Lenka Komrsková

Milánský Fashion Week svádí milovníky módy k tomu vyrazit na přehlídky v top outfitech od hlavy až k patě. No, je to spíše tak trochu samozřejmostí, a proto jsou street style fotografové připraveni fotit každou stylovou kombinaci. Jaké looky předvedly Italky v zemi, odkud pochází výrazné množství nejlepších návrhářů na světě?

Vrchol sezony

Miláno a Paříž, to je druhá polovina fashion week season a zároveň vrchol všech očekávaných fashion shows. Právě tato dvě města, respektive celá Itálie a Francie, jsou totiž rodištěm naprosté většiny nejoblíbenějších a nejúspěšnějších designových módních značek. To ovšem znamená i stylové občany…

Osobitý styl

Očekávat tak můžete především velkou dávku originálního stylu. Na ulicích Milána se objevila spousta barev, např. růžová nebo červená. Celou sezonu pak bodují různé obleky v pánském stylu doladěné hravým ženským páskem a nebo rovnou zářivými odstíny. Opakovaně se také objevuje vzor, který naprosto dominuje na molech pro sezonu Fall Winter 2018 – tartan, kostka, pléd – vezměte si s ním cokoliv a máte na celý rok vystaráno!

Foto: Fashionista/Imaxtree