Ženy, které stárnou s grácií

/ Redakce

Že se netěšíte na stáří? Chápeme, dnešní společnost je doslova posedlá mládím a ze stáří se pomalu stává ten největší strašák. Nejenže vám zešediví vlasy, budete mít vrásky, navíc ani nebudete moci nosit to, co se vám líbí. Souhlasíte? Pak věřte, že to je naprostý nesmysl. Ukážeme vám ženy, které stárnou do krásy a věkem se rozhodně nenechávají omezovat. Věk je totiž skutečně jenom číslo.

Diane Keaton, Linda Rodin a další obdivujeme právě proto, že se za svůj věk nestydí. Nesnaží se ho zakrýt plastickými operacemi ani barvami na vlasy, jsou stylové, krásné a inteligentní. Jsou opravdovou inspirací. Nepanikařte proto z číslovky na dortu či přání, naopak! Jste zase o rok krásnější, chytřejší a zkušenější. A to je přeci skvělé.

Zapomeňte na rady, že po třicítce už žádná trička s potiskem, po čtyřicítce žádné minisukně, po padesátce žádné výrazné barvy. Jsou to nesmysly. Noste to, co se vám líbí. Nedejte na ostatní. Nenechte si vnutit žádná pravidla, žijte svůj život tak, abyste byla šťastná. Stárnout se dá s radostí, nenechte si vráskami pokazit náladu. A pamatujte, že krása vychází zevnitř. A šatník podle věku je prostě holý nesmysl.

Inspirujte se třeba u žen na našem seznamu.

1) Linda Rodin

lindarodin

2) Diane Keaton

dianek

3) Meryl Streep

meryl

4) Helen Mirren

hellen-mirren

5) Anna Dello Russo

annadr

Foto: Pinterest