Chladné počasí je na nic. Je nám sice zima a v dohledu není žádné sluníčko, stejně nás tohle počasí baví. Proč? No přeci protože můžeme konečně nosit všechny naše vysněné podzimní, a možná i zimní, outfity.

Znáte to, v létě už máme sluníčka a tepla plné zuby a podzimu se nemůžeme dočkat a pak když přijde, už si zase přejeme sluníčko. Tentokrát ale ochlazení přichází v pravou chvíli. Došly nám totiž všechny naše jarní a letní outfity, takže už se nemůžeme dočkat, až vyndáme roláky, svetry a kotníčkové boty.

Podzim a jaro jsou považovány za ty njelepší roční období. Nejen kvůli krásnému a mírnému počasí, ale taky kvůli tomu, že oblékat se do třicetistupňových veder, nebo naopak mrazů, je mnohem obtížnější a rozhodně to není taková zábava.

My se na podzim těšíme každý rok. Skvělé outifty nám doslova vypadávají ze šatníku a Instagram je plný skvělých nápadů, které jsme sbírali celé léto. Takže teď konečně nastává čas oněch outfitů na chladnější dny.

A co vy? Jak jste na tom s přechodem ročních období. Které je vaše nejoblíbenější? A ve kterém se vám nejlépe obléká?

A jaké outfity právě teď toužíme nosit my?

Tlustý svetr a kalhoty tón v tónu
K tomu červený šátek okolo krku a je to. 

Rolák a sukně

Rolák letos nesundáme. Zdá se, že tahle klasika je letos na vrcholu.


Krátká letecká bunda

Klasická letecká bunda je také stálicí. Letos zkuste nějakou v netradičním střihu.

Medvědí kožich 

Medvědí kožich je letos must have. Klidně ho noste už teď. Třeba s teniskami.

Puffer a  tenisky

Puffer je náš oblíbený trend. Zamilovali jsme se do něj už minulý rok a letos ho rozhodně nehodláme nechávat doma příliš často.