Zima nás baví: Outfity, které právě teď chceme nosit

/ Redakce Foto: tibi.com

Zima je, zdá se, tady. Sice nás zaskočila trochu brzo, už se ale nemůžeme dočkat, až začneme nosit všechny ty stylové outfity. Jaké?

Chladné počasí je na nic. Je nám sice zima a v dohledu není žádné sluníčko, stejně nás tohle počasí baví. Proč? No přeci protože můžeme konečně nosit všechny naše vysněné podzimní, a možná i zimní, outfity.

Znáte to, v létě už máme sluníčka a tepla plné zuby a podzimu se nemůžeme dočkat a pak když přijde, už si zase přejeme sluníčko. Tentokrát ale ochlazení přichází v pravou chvíli. Došly nám totiž všechny naše jarní a letní outfity, takže už se nemůžeme dočkat, až vyndáme roláky, svetry a kotníčkové boty.

Podzim a jaro jsou považovány za ty njelepší roční období. Nejen kvůli krásnému a mírnému počasí, ale taky kvůli tomu, že oblékat se do třicetistupňových veder, nebo naopak mrazů, je mnohem obtížnější a rozhodně to není taková zábava.

My se na podzim těšíme každý rok. Skvělé outifty nám doslova vypadávají ze šatníku a Instagram je plný skvělých nápadů, které jsme sbírali celé léto. Takže teď konečně nastává čas oněch outfitů na chladnější dny.

A co vy? Jak jste na tom s přechodem ročních období. Které je vaše nejoblíbenější? A ve kterém se vám nejlépe obléká?

A jaké outfity právě teď toužíme nosit my?

Tlustý svetr a kalhoty tón v tónu
K tomu červený šátek okolo krku a je to. 

Rolák a sukně

Rolák letos nesundáme. Zdá se, že tahle klasika je letos na vrcholu.


Krátká letecká bunda

Klasická letecká bunda je také stálicí. Letos zkuste nějakou v netradičním střihu.

Medvědí kožich 

Medvědí kožich je letos must have. Klidně ho noste už teď. Třeba s teniskami.

Puffer a  tenisky

Puffer je náš oblíbený trend. Zamilovali jsme se do něj už minulý rok a letos ho rozhodně nehodláme nechávat doma příliš často.