Zima nekončí, vyberte si ten správný kabát

/ Lenka Komrsková

I když spousta z nás v teplejší vlně minulých dní čekala, že zima bude snad bude předčasně u konce, příroda nás vyvedla z omylu a už se zase snažíme venku nezmrznout. I teď je tedy vhodný čas na to pořídit si pořádný kabát. Dokonce to má i pozitivum – možná ulovíte v posledních slevách kousky, po nichž jste dlouho toužily. Do jakých typů kabát byste měly jít?

Umělý kožich

Umělý kožich neboli faux fur už je základním kouskem, jenž by vám prostě chybět neměl. Černou považujte za samozřejmost, nadčasovým vzorem je ale i leopard!

Dlouhý kabát

Poslední sezony je zase v kurzu dlouhý kabát, ať už v midi délce či rovnou ke kotníkům. Zimomřivé povahy zajásaly. Zvolte decentnější barvy, ale nebojte se kostek nebo pruhů.

Parka (v novém)

Sporty klasika parka nemusí být jen v khaki. Barvám, vzorům a stylům se meze nekladou, tak se nebojte vyzkoušet nový look, kterýpředvedli návrháři na přehlídkových molech.

Pastelová barva

Potřebujete si v zimě zvednout náladu? Jděte na to pomocí barev. Pastelové barvy vás rozněžní a bude vám příjemně. Nechcete-li hned zrovna růžovou barvu, začněte klasickou camel.

Péřovka

Dalším devadesátkovým návratem je péřovka! Výhoda trendu je v tom, že vám bude teplo, a to už stojí za to zkusit, jak se v it kousku budete cítit.