Lissy Roddy

Britská Youtuberka Alicia Roddy je na Youtube nováčkem, ale díky jejímu instagramovému účtu ji a její styl znají tisíce lidí po celém světě. Lissy dokáže i z obyčejných kousků vykouzlit super outfit.

To The9s 

Kanaďanky Cassie a Ricci jsou jedny z nejvíc cool holek na Youtube. Jejich outfity se většinou skládají z kousků ze sekáče a můžete si být jistí, že vždycky budou mít na sobě ty nejvíc trendy outfity. Milujeme jejich minimalistickou estetiku. Za zhlédnutí určitě stojí, kromě jejich haulů a lookbooků, také vlogy.

Kenza Zouiten

Kenza je jednou z prvních a nejslavnějších švédských módních blogerek. Proto jsme byli vážně šťastní, když loni začala točit videa na YouTube. Asi nemusíme říkat, že teď jí milujeme ještě víc. Je stylová, cool a hrozně milá a vtipná. Dejte jí follow.

Janni Delér

Další švédská kráska, která má nejen styl, je navíc i sympatická a krásná. Její život je jedno velké dobrodružství a její vlogy jsou naše ranní nezbytnost.

Tess Christine

Žije v New Yorku, je krásná a každý její outfit bychom si nejraději ihned oblékly. Vlogerka Tess točí skvělé lookbooky i vlogy. Její styl je slušivý a jednoduchý, prostě newyorský každým coulem.

Negin Mirsalehi

Negin vás ve svých vlozích vezme nejen do svého domovského Amsterdamu, procestujete s ní celý svět. Na všech cestách samozřejmě vypadá naprosto krásně a nechápeme, kde bere inspiraci pro své cool outfity.