Penny Lovell

Říká si „red carpet styslist“ a ví proč. Nejen červený koberec, ale zkrátka všichni z nás mohli spatřit její modely na hvězdách, jako jsou Emma Watson, Anne Hathaway nebo třeba Ginnifer Goodwin. Britskou stylistku Penny Lovell fascinovala móda již od jejího raného věku a díky možnosti pracovat pro Burberry a britskou edici ELLE získala v módě dokonalý přehled. Její vintage styl je natolik sofistikovaný, že se  se svými modely dostává na titulní stránky prestižních časopisů jako jsou Vogue, Glamour, Harper’s Bazzar nebo InStyle. Za tajemstvím jejího úspěchu stojí motto dělat věci přesně naopak než všichni ostatní.

Rose Byrne s Penny Lovell v The Hollywood Reporter

Tara Swennen

Ve svém portfoliu se Tara Swennen pyšní spoustou slavných celebrit, mezi které patří třeba Emily Ratajkowski, Mila Kunis, nebo Gwen Stefani. Největší pozornost si však právem přisuzuje spolupráci s Kristen Stewart nazývanou „red carpet rebel“, která svým vytříbeným a extravagantním vkusem umí téměř vždy dokonale šokovat, ale zároveň příjemně překvapit. Díky této kombinaci pak mladá hvězda s naprostou jistotou ovládá červený koberec. A to je přesně to, co Tara miluje. Odhodit zábrany, být odvážná a podle toho přizpůsobit styling. Jak sama říká, jedním z cílů by mělo být umět vytvořit správnou rovnováhu mezi tím, co chtějí její klienti nosit, jaké jsou momentálně trendy a jakou má sama představu. Udržitelnost je nyní důležitější, než kdy jindy a pokud je zapracována i ve světě módy, máte vyhráno.

Tara Swennen s osobitou klientkou Kristen Stewart

Kate Young

Přístup Kate Young stojí na myšlence být sám sebou. Je přesvědčená o tom, že každý klient by měl být rozpoznatelný právě svým osobitým stylem. Nemusíte jít s posledními trendy, hlavní je, abyste se vždy cítili sebevědomě a sexy. První otázku, kterou pokládá svým klientům, je, co milují a co nenávidí. Chce vidět fotky outfitů, v nichž se cítili skvěle. Když přijde na rady, které rozdává mladším kolegům či zákazníkům, je to jedna výstižná věta, kterou se naučila během svého působení ve Vogue: “Ne není odpověď”. Tak si to přeberte po svém a jděte za svým cílem!

Kate Young mezi Dakotou Johnson a Selenou Gomez