Tento měsíc u mě zajisté vede série jednotlivých mezinárodních podob magazínu Elle – ruskou obálku zdobí modelka Alina Baikova, Ukrajinka působící od roku 2010 v agentuře Next Models. Během týdnů módy ji můžete spatřit na přehlídkách Marc Jacobs, Dolce & Gabbana, Lanvin nebo Christian Dior. Na kanadské obálce najdete Shay Mitchell (jednu z hvězdiček a představitelku Emily v americkém seriálu Pretty Little Liers). O létem křičící outfit se postaral Peter Pilotto.

Přemístíme se do Francie, na obálce časopisu Glamour pózuje Natalia Vodianova v rudých šatech a džínách značky Christian Dior, o poznání barevnější a holčičí verzi najdeme ve Spojených státech. Svoji tvář časopisu propůjčila herečka Lily Collins, dcera slavného britského muzikanta Phila Collinse. V roce 2008 zvítězila v boji o cenu Young Hollywood Award.

Japonský Vogue vás zaujme využitím bílé extravagantní kabelky hula hoop, kterou loňský podzim představil na týdnu módy Karl Lagerfeld, a která se dočkala obrovské pozornosti i obliby. Nádherná herečka Helena Bonham Carter je k vidění na černočervené obálce Vogue ve Velké Británii. Oblékla bílé šaty Ralph Lauren s černým řasením na ramenou, dramatičnost celého konceptu je zvýrazněna až nepřirozeně vykresleným obočím, kouřovým líčením očí a rudou rtěnkou, která kontrastuje s porcelánovou pletí. Nesmím zapomenout na další zajímavá vydání – Vogue Holandsko, Portugalsko nebo Čína najdete ve fotogalerii.

Britskému InStylu tento měsíc vládne zpěvačka Cheryl Cole oblečená do šatů Dolce & Gabbana, Cosmpolitan zase přinesl růžově laděnou obálku, na níž je vyfotografována Kelly Osbourne. Zpěvačky jsou nejspíš v oblibě, jelikož nechybí ani v Nylonu, ten podpořil velký návrat punkové královny Avril Lavinge.

Foto: Facebook.com