Aňa a Táňa pomáhají

/ Redakce

O Vánočním bazaru v Mokré čtvrti, který již po deváté organizují úspěšné herečky a velké kamarádky Aňa Geislerová a Táňa Vilhelmová, jsme vás již informovali.

Včera proběhla i tisková konference, na které se obě herečky společně s režisérem Peterem Sergem Butkem, těšili velkému zájmu médií. Setkání s novináři se konalo v showroomu PR agentury 2media.cz v Pařížské ulici 13. Dorazila řada novinářů i VIP zprávy TV Prima Family.

Je jen velká škoda, že média spíše toužila zjistit, zda jsou obě dosud stále vdané herečky skutečně těhotné se svými milenci či nikoli. Vzdouvají se bříška herečkám či nikoli? To znělo včera napříč všemi médii.

Ať je pravda taková či jiná, to podstatné je, že obě herečky dělají pro jiné děti mnoho dobrého. A ano, obě dámy sršely krásou i štěstím, a to je si myslíme to nejhlavnější.

Vánoční bazar letos bude probíhat odpátku 14.12. do neděle 16.12. v Divadle Disk, Karlova ulice 26 na Praze 1 a zakončen bude tradičním večírkem v pražském Lucerna Music Baru v pondělí 17.12.

Foto: 2media.cz

0 Comments

    Leave a Comment