Limitovaná kolekce perleťových tónů zahrnuje 18 modelů inspirovaných2D92346900000578-0-image-a-37_1445291316974 třicátými léty. Ladné perličkové nášivky, jemné drapérie a splývavé střihy dodávají této kolekci ten správný nádech romance a trendového minimalismu.

Za zmínění stojí bezprostředně perličkový top se stojáčkem v kombinaci se splývavou sukní “marmaid” střihu. Moderní nevěsta si žádá především unikátní a neobvyklé modely. V tomto případě to tento kompletek zcela splňuje! Pro romantičky se hodí krátké šaty s kolovou sukní a topem z rafinované jemné krajky. Roztomilým detailem tohoto kousku je kulatý límeček, který dodává dotek roztomilosti určený  především mladým nevěstám.

Jak bývá ve zvyku na webu Asos, bude ke kolekci k dispozici stylingový poradce poskytující tipy a nabízející možnosti pro zakoupení celého outfitu. To podstatně ulehčuje výběr a styling budoucí nevěstě, která si neví rady, nebo nemá konkrétní představu o svém vysněném svatebním vzhledu.

To vše je skvělé a my se stejně tak, jako budoucí nevěsty, nemůžeme dočkat, jak bude kolekce dostupná k zakoupení. Dodržovat budget je nejen novodobým trendem, ale i odlehčení vystresovaným kreditkám!

 

Zdroj: Archiv firem; Vogue