Mým favoritem z tohoto navazujícího článku se stává zpěvačka Katy Perry. Vůbec poprvé se totiž objevila na obálce časopisu Vogue a ihned na jeho nejznámější verzi, té americké.  Černovlasou krásku se zlatem v hrdle nafotila Annie Leibovitz uprostřed přírody jako nádhernou lesní vílu s rudou rtěnkou a květovanými šaty značky Rodarte, které svůdně spadly z jednoho ramene.

Australské verzi Vogue propůjčila svoji tvář nikdy nestárnoucí topmodelka Kate Moss. Patrick Demarchelier ji zachytil pouze s jemným líčením, které dalo vyniknout jejím roztomilým pihám. Z obálky sálá letní atmosféra, mohutné listy palem umocnila zář slunečních paprsků.

Americký magazín Elle vsadil na černožlutou obálku, dokonalou postavu a blonďatou hřívu zpěvačky Shakiry. To v německé Elle je k vidění kráska Linda Vojtová oblečena do sukně, kterou vytvořil Raf Simons pro svoji jarní kolekci Dior 2013. Pamatujete si na ně?

Mladinká kouzelnice Emma Watson dospěla v opravdovou dámu. Pro WMagazine nafotila půvabnou obálku, oblečena pouze do prodlouženého saka zdobeného drobnými aplikacemi a světlých punčoch. Možná stěží poznáte i Lauren Conrad na obálce Marie Claire. Rozhodla se totiž zaměnit patku za rovně střiženou ofinu, která ji naprosto změnila a Lauren jakoby omládla o několik let. V závěru se ještě nesmím zapomenout zmínit o herečce Gwyneth Paltrow, kterou najdete v ruském Harper´s Bazaar a také o Carle Bruni, tu si za svoji červencovou múzu zvolil ruský Tatler.

Foto: Facebook.com