První milou novinkou je volba fotografa v jarní kampani značky Valentino. Kreativní ředitelé Maria Grazia Chiuri a Pierpaolo Piccioli si do ní totiž zvolili slovenského rodáka Michala Pudelku. Michal tak spolupracuje na vůbec prvním velkém mezinárodním projektu ve své kariéře.

Pro server WWD ředitelé značky uvedli: „Jsme šťastní za možnost spolupracovat s fotografem, který se chlubí takovým talentem. Talent musí být podpořen. Možná není Michal tolik známý, ale jeho fotografie nás velmi zaujaly, a také má kinematografickou vizi.“

Kampaň byla nafocena na plážích a v lesích v Toskánsku, nechybí v ní modelky Maartje Verhoef, Grace Simmons nebo Vanessa Moody.

6b9fd6227c3b8c0d7ee538f462ddf2f6

Další zpráva k nám dorazila z britské metropole, ve které zažívá úspěch Češka Martina Špetlová, která nadchla svojí kolekcí na zářijovém  Prague Fashion Weekend. Právě tato návrhářka stojí také na seznamu těch, kteří se představí se svojí podzimní kolekcí v Praze i v březnu.

Martina-Spetlova-81-327x490

Martina se se svojí nejnovější dámskou kolekcí, již si můžete připomenout zde, probojovala přímo do maloobchodní mekky LondýnaDover Street Market, kousky z její kolekce, které nás uhranuly svojí propracovaností, zde seženete již od 17. ledna. A nejen zde, jelikož budou k sehnání také v Dover Street Market v Tokyu a v New York City.

Foto: Pinterest