C&A si pro nás připravilo novou kolekci pro jaro a léto 2014, která si vzala inspiraci v 70. letech minulého století a její cíl je tedy více než jasně vyjádřený označením „Naturally Denim, Naturally You“.

Kompletní denimové outfity jsou doplněny dalšími pohodlnými materiály, zemitými tóny inspirovanými přírodou a typické je také dříve velice oblíbené seprání.

Kolekce v sobě kloubí jednoduchost, pohodlí i uvolněnost, nabízí nekonečné množství kombinací a hru s vrstvením materiálů. Stačí se poohlédnout po vhodných blazerech, trendy sportovnějších bundách, šatech, overalech či vsadit na halenky s půvabnou krajkou. Denim samozřejmě dominuje i pánské a dětské kolekci.

Velmi očekávanou novinkou spojenou s denimovou kolekcí je ale také otevření nové prodejny. U příležitosti 15 let na českém trhu to značka C&A oslaví v příštím týdnu velkolepě – novou vlajkovou prodejnou na Václavském náměstí v Praze, jejíž brány se oficiálně otevřou ve čtvrtek 10. dubna.

Všichni návštěvníci největší prodejny ve východní Evropě se mohou těšit nejen na nový koncept a ojedinělý design (nakupování ve čtyřech podlažích, moderní zkušební kabinky, stojany na oblečení vyrobené z jízdních kol či unikátní osvětlení), ale také na velká překvapení v podobě poukázek na nákup, kosmetických drobností či bohatého doprovodného programu.

Foto: Facebook