Newyorští návrháři Jack McCollough a Lazaro Hernandez nechali kreativitu tentokrát na zákaznicích. Po vzoru Anye Hindmarch s řadou vlastních nálepek míří na klientelu, která si žádá osobitý a jedinečný styl. screen-shot-2015-10-21-at-2-01-33-pmNa nejnovější řadu kožených perforovaných kabelek sestavených z nadčasových klasik návrháři Proenza Schouler vytvořili nespočet připínáčků ve tvaru písmenek a geometrických tvarů, které dodají ten správný pop-artový twist a jedinečnost.

Nejprodávanější modely PS1 ve verzi small a medium jsou doprovázeny nově příchozí Bucket bag a plochým psaníčkem v barvách žluté, bílé a černé. Ceny se pohybují od 325 euro po nevšedních 1.650 euro. Sympatické připínáčky z mosazi a smaltu jsou poté k dostání za 75 euro za jeden kus.

Lehce kombinovatelné kabelky jsou vhodné především k mladistvým a ležérním outfitům, kterým se zkrátka nedá odolat. Co si takhle vzít žlutou bucket kabelu k boyfriend džínsům a bílé košili, která vše trochu uspořádá? Zkrátka k takovéto kabelce není nutné složitých stylových kombinací, aby vznikl dokonalý outfit pro městskou vycházku.

Modely z kolekce PS Pins jsou již nyní k dispozici na webových stránkách!

Zdroj: proenzaschouler.com