Týdny módy daly vzniknout řadě zajímavých událostí a začátku nových přátelství či obchodních spoluprací. Určitě si vzpomenete na to, jak se spolu vodili ruku v ruce provokatérka a zpěvačka v jednom Miley Cyrus a jeden z nejtalentovanějších návrhářů za poslední roky Alexander Wang.

Provokaci vystřídala zpráva o navázání spolupráce mezi sympatickou Kim Kardashian a britskou modelkou Carou Delevingne, obě ženy momentálně pracují s editorkou magazínu Love na tajném projektu, jehož výsledků se nemůžeme dočkat.

Aby ovšem té provokace nebylo málo a módní svět se nepřestával nudit, vše nasvědčuje tomu, že příležitost dostane také problematický zpěvák Justin Bieber, který během minulého týdne pózoval dychtivým fotografům po boku nezastavitelného Karla Lagerfelda, s nímž pravděpodobně pomalu ale jistě nakupují a postupně připravují suroviny k výrobě nového projektu. Jinak si totiž vytváření tzv. “společných selfie” fotek během večírku Carine Roitfeld neumíme vysvětlit.

profimedia-0207625250

Napovídá tomu také instagramový účet zpěváka, na němž se objevila fotografie po boku zmíněného návrháře s popiskem o tom, že se blíží velké věci. Z uveřejněných fotografií je více než jasné, že mladinký Justin pózoval Lagerfeldovi již během pařížského týdne módy, z čehož vznikla jistá sbírka fotografií.

Otázkou ovšem zůstává, zda to jsou právě fotky, které mají oba pánové na mysli nebo se můžeme těšit na další dimenze, do nichž oba dva promítnou svoji aktuální vizi. Nějak se nám nechce věřit, že by dělali tolik povyku pouze pro klasické focení, jež se stává běžnou záležitostí. Ale co například společný videoklip nebo případná práce na limitované módní kolekci? To už zní rozhodně zajímavěji a snad se brzy dozvíme více podrobností.

Foto: WWD; Instagram