Psal se rok 1990 a sympatická Naomi patřila do sexteta modelek, které doslova ovládly celý svět. Po boku Christy Turlington či Lindy Evangelisty mnoho let bojovala nejen za ženskou krásu, ale také proti rasismu.

8a6c0bdbb17cf7ab815b4f1cf59b9062

Naomi není ovšem jen modelkou, zahrála si v mnoha snímcích, napsala vlastní román a během celého roku se účastní několika charitativních akcí. Její osobnost má ovšem i odvrácenou stranu tváře, za své chování byla v minulosti již několikrát obviněna z násilných činů.

Před několika měsíci jsme o Naomi mohli slyšet v souvislosti s porotcováním v soutěži „The Face“, kde se svým týmem bojovala proti porotkyním a modelkách Karolině Kurkové a Coco Rocha.

Nyní se ovšem uchyluje k dalšímu zásadnímu momentu v její spletité kariéře, momentálně totiž pracuje na vlastní kolekci oblečení a shání potenciální společnosti ke spolupráci.

Pro Naomi je to zcela nová zkušenost, kterou se tak může zařadit po bok úspěšné Kate Moss, která vsází spíše na běžné řetězce nebo jít vlastní cestou a zaměřit se pouze na luxus, kterému je schopna obětovat velkou část svého bohatství.

9114dfe6a46fe4c9edd5de4fb536e6ec

Foto: Pinterest