Další světová módní hvězda potvrdila svou spolupráci. Tou hvězdou je původem řecká módní návrhářka žijící v Londýně Mary Katrantzou, která se spojuje se sportovní značkou Adidas. Své jméno zařadí do řady neméně slavných osobností, které již s firmou Adidas v minulosti spolupracovali. Vzpomeňme Stellu McCartney, Raf Simons, Rick Owens nebo Pharrell Williams.

10155296_10152543953728888_8944767028635024863_n

Mary Katrantzou uvede kolekci na trh v průběhu listopadu tohoto roku a bude to jak kolekce oblečení, tak rovněž obuvi. Je se tedy na co těšit. Jsme zvědaví, zda Adidas ožije barvami, vzory, digitálním potiskem nebo nově symetricky uspořádanými znaky a symboly, které dominují v její podzimní kolekci.

“Spolupráce s kýmkoli je vždy zajímavá a je skvělé pozorovat propojování dvou různých představ,” uvedla ke spolupráci Mary Katrantzou pro WWD. “Ze společného jednání jsem vycítila, že budu moci značce Adidas dát něco nového. Je to pro mě skutečná kreativní výzva,” dodává návrhářka.

Pro nás to znamená, že kromě Alexandra Wanga se bude čekat dlouhá fronta i na Mary Katrantzou. Podzim bude módně velkolepý.

mary-katrantzouFoto: Archiv firem; Facebook.com