Značka Louis Vuitton před několika dny uveřejnila detaily své nové kampaně, ve které se opět objeví herečka představující různé tváře ženskosti, Michelle Williams.

Michelle, narozená v Montaně, je nejmladším dítkem v rodině, které ovšem dosáhlo nevídaných úspěchů. A nemyslíme tím pouze její unikátní styl oblékání, které jí závidí nejedna žena, ale především zisk mnoha hereckých ocenění včetně několikanásobné nominace na zisk Oscara.

Bývalou snoubenku dnes již zesnulého Heatha Ledgera si určitě pamatujete z oscarového snímku Zkrocená hora, připomeňme také Shutter Island po boku Leonarda DiCapria či ztvárnění dokonalé Marilyn Monroe ve filmu Můj týden s Marilyn. Mladší ročníky si ji ale jistě také pamatují ještě díky roli v seriálu Dawsonův svět, ve kterém účinkovala například po boku Katie Holmes.

Už podruhé se tato kráska stává tváří kampaně, tentokrát se v ní spolu s Michelle objeví tři zcela nové kabelky určené do města – nová Lockit, Capucines a legendární Alma. Herečka se tak představuje v jiném světle – hraje tři různé tváře ženskosti v cyklu fotografií. Jednou jako sebevědomá a stylová, podruhé jako elegantní a hravá, nakonec spíše odměřená a sofistikovaná.

Kampaň pulzující životem, jejíž vizuál se objeví na stránkách prestižních magazínů již v květnu, měl na starost fotograf Peter Lindbergh, o makeup se postaral Stéphane Marais a celkový styling má na svědomí zkušená Carine Roitfeld.

Foto: Archiv firmy