Nápad vznikl v roce 2006, kdy se dámy rozhodly, že chtějí vymyslet charitativní projekt, který pomůže potřebným, ale zároveň u toho může být i zábava a spojily tak pro nás dámy příjemné nákupy s charitou. V bazaru je každoročně velký výběr značkového oblečení a módních doplňků (Louis Vuitton, Donna Karan, Chanel, Max Mara, Dolce& Gabbana, Versace, Valentino a dalších), které na charitu věnují manažerky, majitelky luxusních butiků, herečky a další lidé nejen z módního průmyslu, které chtějí podpořit dobrou věc.

V minulém roce se podařilo získat finanční obnos v hodnotě 364 tisíc korun pro klienty s mentálním postižením ústavu Zahrada na Kladně. Peníze pomohly při nákupu rehabilitačních pomůcek.

V letošním roce půjde pomoc na vybavení chráněných bytů a domovů pro lidi s postižením a také ve prospěch sdružení Dobrý Anděl, které pomáhá rodinám postiženým rakovinou.

Bazar se bude konat v úterý 27. listopadu od 15 hodin v galerii DSC Project Space, Václavské náměstí 15, Praha 1.

Přidejte se i vy, nakupte sobě i blízkým krásné věci a zároveň přispějte na dobrou věc. My z redakce Iconiq.cz tam chybět rozhodně nebudeme a je nám i jasné, že naše peněženky projdou podzimním průvanem.