Tato kampaň pochází z dílny dua fotografů a režisérů Inez & Vinoodh a obsahuje sérií šesti fotografií plus  jeden film, který vám tento týden nabídneme v sekci video. Hrdinkou je opět žena zosobňující styl Louis Vuitton a nechybí ještě jedna v podobě nejslavnějšího muzeum světa – slavného Louvre.  Louvre byl domovem císařovny Evženie, která jmenovala Louise Vuittona svým dvorním ‚baličem zavazadel a tím tak dala vzniknout značce Louis Vuitton. Je tedy zcela příhodné, že se nová kampaň odehrává právě zde,  kde otevírá novou kapitolu v komunikaci značky Louis Vuitton.

A co vás čeká v televizní reklamě? Již nyní vás tak trochu naladíme na Paříž a její záhady. Již dlouhá století není Louvre jen bezpečným přístavem kultury a historie, ale i centrem intrik. Známe i to i velkofilmu Šifry mistra Leonarda.  Neohrožená mladá žena vchází do tohoto univerzálního chrámu a začne odvíjet klubko času. Po setkání s Monou Lisou a italskými mistry, hrdinka, vybavena klíčem, otevírá dveře k tajemství. V patách je jí však muž – zavřený déle než 150 let v legendárním kufru od Louise Vuittona.  Jako červená nit probíhající časoprostorem se nad Cour Carrée vznáší balon. Neznámá krásná hrdinka opouští Louvre a má namířeno do utajené daleké destinace, kde naplní svůj osud. Jak lákavé, že?

Tváří a hlavní hrdinkou kampaně je modelka Arizona Muse, kteří společně s fotografy Inez van Lamsweerde a Vinoodh Matadin stvořila nádheru, která je hodna obdivu.