Klenotnický gigant pojal připomenutí 130. výročí ve velkém stylu a 20. března uspořádal velkolepou akci při příležitosti znovuotevření svého historického butiku ve Via dei Condotti v Itálii.

Butik, obklopený toho večera dychtivými fotografy, nabízí velkolepý výběr exkluzivních šperků, jež byly speciálně navrženy pro tuto příležitost, a to včetně náhrdelníku „Ultimate Temptation“, který krášlí více než 60 karátové diamanty a diamantová kapka.

Hosté včetně celebrit světového formátu v čele s bývalou první dámou Francie Carlou Bruni-Sarkozy po otevření butiku společně zamířili k římské kultovní památce Španělským schodům, na jejichž rekonstrukci Bvlgari městu Řím věnovalo dostatečný finanční obnos. Schody ten večer sloužily jako kulisa pro úžasnou podívanou promítaných obrazů za hudebního doprovodu.

026__ALF_2108

Oslavy pokračují také zcela novými modely hodinek Bulgari Octo Chronograph kombinující italský talent a švýcarskou přesnost. Je to právě osmiúhelník, starověký univerzální geometrický útvar, jež je neoddělitelně spjatý s historií celé civilizace a představuje nespočet symbolických hodnot.

Hodinky se chlubí formálním vzhledem doplněným o komplexní složení i hru s paradoxy. Na jedné straně stojí pocit neodmyslitelné neměnné rovnováhy, dokonalosti, nesmrtelnosti a věčnosti, na straně druhé dar lidského know-how a hodinářského mistrovství.

octo_chrono_ornoire_pr_FB

Foto: Archiv firmy