Tento mladý návrhář z New Yorku nedávno přesídlil a stal se kreativním ředitelem značky Balenciaga. Jeho sláva raketově stoupá, a tak není divu, že další významná spolupráce na sebe nenechala dlouho čekat. Alexander tuto novinku sdělil světu prostřednictvím videa na instagramu.

sebbe_logotype_pos_low

 

 

Alexander Wang je prvním americkým designérem spolupracující s H&M. Je jasné, že o tuto kolekci bude ve světě i u nás obrovský zájem, jelikož jeho talent je výjimečný a jeho popularita stále stoupá. Jeho poslední kolekci pro Balenciaga si můžete prohlédnout v naší fotogalerii a udělat si tak malý zálusk na alespoň jeden kousek z jeho H&M kolekce. Je více než zřejmé, že se máme na co těšit.

Kolekce bude k dostání od 6. listopadu 2014 ve zhruba 250 obchodech H&M po celém světě a na internetu. A co ke spolupráci dodal Alexander? „Je mi ctí, že se mohu zapojit do projektů spolupráce H&M se slavnými designéry. Pracovat s jejich týmem je napínavé a zábavné. Jsou velmi otevření, posunují zavedené hranice a vytvářejí prostor pro kreativitu. Pro širší okruh zákazníků to bude skvělá příležitost zažít prvky značky Alexander Wang a životního stylu, který je s ní spjatý.“

_ON_1139.450x675_426x639

Foto: Archiv firem