Tonia Sotiropoulou zazářila jako poslední Bond girl, věnuje se ale také modelingu a je jednou z ambasadorek značky L’Oréal Paris.

Velké večerní si přišla vybrat do luxusního pražského butiku Obsession, kde obdivovala nejen šaty, které pro ni byly připravené, ale i výběr luxusních bot a doplňků. I když média přinesla zprávu, že se na červeném koberci objeví v zeleném modelu Elie Saab, nakonec vyhrála zcela jiná značka.

Krásná Řekyně se v sobotu večer objevila v krajkové róbě britské značky Temperley London, které pro ni taktéž přichystal butik Obsession, jehož manažerka potvrdila i cenu modelu pohybující se zhruba okolo sto tisíc korun.

I když se Tonia dala slyšet, že tanec není její silnou stránkou, opak byl pravdou. Při zahajovacím tanci ji skvěle vedl profesionální tanečník  Jan Onder, kterého znáte z pořadu Stardance a žádný karambol se tak nekonal.

Většina přítomných celebrit se po vzoru hollywoodských hvězd na slavnostní večer pečlivě připravila a neponechala nic náhodě. Ve značkových róbách z butiku Obsession si v sobotu přišla zatančit také modelka a herečka Pavlína Němcová, které bílé jednoduché šaty moc slušely. Modelka Kateřina Sokolová zvolila krémové šaty s třpytivým vrškem a Obsession oblékl pro sobotní Ples v Opeře také ředitelku celé akce Kateřinu Vinzenc.

Škoda jen, že se mnohé dámy nenechaly inspirovat střízlivou a vkusnou elegancí a vpluly na taneční parket v modelech sice značkových a luxusních, o to méně decentních.


Foto: showpix.cz