SHOOTING FASHION STARS vznikl v roce 2003 díky Janině Šlemínové, ředitelce společnosti Stars Communication, která společně se stylistkou  Olou Křížovou vytvořila tento zajímavý projekt a vdechla mu život. V České republice neexistuje počin obdobného rozsahu a renomé. Prezentace návrhářů na této módní události je pečlivě vybírána odbornou porotou osobností z oblasti módy, kultury a umění.

SHOOTING FASHION STARS je projekt, který pomáhá nastupující generaci módních designérů. Do 9. ročníku se přihlásilo rekordních 17 designérů a designérských dvojic. Těmi šťastnými a porotou zvolenými se stali Lucie Králová, Mirka Horká & Štěpán Růžička, Monika Přikrylová  a Pavel Berky.

11. dubna se uskuteční exkluzivní módní přehlídka pro 800 pozvaných hostů. Není třeba smutnit, že nejste mezi pozvanými, jelikož náš on-line magazín Iconiq.cz bude u toho i s kamerami a bude celou módní show pro vás exkluzivně a živě přenášet. Proto si již nyní zapište do svých diářů toto datum a otevřete si počítače, notebooky, iPady či iPhony a buďte i vy s námi u toho, kdy se zrodí nové módní hvězdy.


Foto: Stars Communication