Válka o nejtlustší číslo a nejpovedenější zářijovou obálku byla zahájena již před několika měsíci. Musím uznat, že obálky pro tento měsíc se opravu povedly a bylo velice těžké, vybrat pro vás ty nejnápaditější.

902 stran! Přesně tolik čítá americká verze legendární módní bible Vogue, na jejíž obálce poznáte herečku z dobrodružného filmu Hunger Games – Jennifer Lawrence. Jennifer je oblečena do topu z kolekce Calvin Klein, nechybí jí nadýchaný účes ani svůdný pohled, který zachytil Mario Testino.  Holandská mutace představila obálku s modelkou Doutzen Kroes, zahalenou od hlavy až k patě do značky Chanel, včetně obrovského množství perel.  Austrálie se zase může pochlubit obálkou s Victorií Beckham. Přiléhavé šaty značky Louis Vuitton zdobené jemnou krajkou propůjčily přední straně nádech přirozenosti.

Americké verzi Elle vládne Kate Upton, ta oblékla červené neoprenové šaty Lanvin a svůj krk ověnčila šperkem se slovem „Happy“ stejné značky.  V čínské verzi rozhodně nešlápli vedle, do kombinace síťoviny a peří zde zahalili roztomilou herečku Blake Lively. Obdobný nápad prošel i v kanadském časopise Fashion, kde podobné šaty oblékla Olivia Wilde.

Následuje americký InStyle s nikdy nenudící Drew Barrymore v kompletu Marc Jacobs. Glamour si vybral jako hlavní hvězdu svého zářijového čísla Jennifer Aniston. Mnohým se jistě zalíbí minimalistická obálka W Magazine, na které najdete mladou modelku Caru Delevigne v bílém krátkém topu. Modelka se navíc objevila i na obálce japonského Vogue, pro změnu v černých šatech Giorgio Armani.

Rozhodně si nesmíte nechat ujít australskou obálku magazínu Harper´s Bazaar. Své fotografické umění zde totiž předvedl Karl Lagerfeld a nepózoval mu nikdy jiný než herečka Scarlett Johansson. Americká verze, chlubící se největším číslem celé své historie, vsadila na klasiku. Sarah Jessica Parker ve zlatých šatech s flitry Marc Jacobs a za objektivem? Přeci nikdo jiný než Terry Richardson.

Foto: Facebook.com; Pinterest.com