Začněme americkou verzí nám dobře známého Harper´s Bazzar. Na přední straně totiž najdeme překrásnou vždy usměvavou herečku Drew Barrymore, která oblékla černobílé šaty z poslední kolekce francouzské značky Louis Vuitton s motivem šachovnice. Obdobné šaty, ale v zelenobílém provedení najdeme na modelce Lindsey Wixon. Zdobí obálku japonského Vogue, která je celkově laděna do jarních barev – vládne jí sytě zelená, bílá a romantická růžová.

Přemístíme se do Velké Británie a k časopisu Marie Claire, jemuž kraluje (především u mužů) populární herečka a modelka Megan Fox. V britském InStyle se usídlila blonďatá kráska Agyness Deyn, která začala svoji kariéru v modelingu především díky svému chlapeckému vzhledu a krátké kštici. Celá obálka je laděna do červenobílé kombinace, čemuž odpovídá i zvolený outfit – opět v podání Louis Vuitton. Elle si podmanila Victoria Beckham v luxusním oblečení Burberry Prorsum.

Roztomilá Dakota Fanning září v březnovém vydání americké verze Glamour v červeném outfitu, jež si vzal na starost Marc Jacobs a Jonathan Saunders. Ojedinělá obálka je k vidění také u Vanity Fair, sdílí ji Ben Affleck, Emma Stone a Bradley Cooper.


Foto: facebook.com