To nejlepší z dubnových obálek

/ Redakce

Měsíc se s měsícem sešel a opět jsme pro vás vybrali ty nejzajímavější obálky módních magazínů z celého světa. Máme za sebou týden sněhové nadílky, oslavy Velikonoc a na některých místech i první teplejší sluneční paprsky. A všichni již netrpělivě věříme, že co nevidět, přijde to pravé jaro.

Díky titulce tureckého časopisu Vogue nám ale jaro připadá zase o něco blíže – zdobí jej totiž nádherná modelka Anja Rubik oblečená do modelu Balmain. U Vogue ještě chvíli zůstaneme, obálku ve Francii měl na starost Mario Testino, který odfotil brazilskou modelku Isabeli Fontana v pleteném topu a sukni Dolce & Gabbana. Americe vládne, alespoň co se módy týče, první dáma Michelle Obama, která oblékla blankytně modré šaty se zajímavými aplikacemi Reed Krakoff. Českého čtenáře jistě nadchne doslova letní obálka mexického vydání Vogue s vyobrazenou palmou. V bílých šatech na ní září brněnská rodačka Hana Jiříková, často ve světě připodobňovaná k mladinké Kate Moss.

Popojedeme k časopisu Harper´s Bazaar. Španělé se díky němu mohou kochat německou modelkou Daphne Groeneveld, která se stala tváří kolekce H&M podzim/zima 2012. Další modelka, tentokrát Andy Nagy, se objevila na starorůžové titulce stejnojmenného časopisu na Ukrajině. Ve Velké Británii se mohou těšit z černobílé obálky s Kate Winslet a jejíma kočičíma očima, doplněnou červenými detaily. Terry Richardson měl před svým objektivem zpěvačku Selenu Gomez, kterou najdete v americkém vydání.

Americká Elle zvolila pro měsíc duben zpěvačku Rihannu, která prezentovala top z kolekce Louis Vuitton a dlouhou sukni, jež sama navrhla ve spolupráci s britskou oděvní značkou River Island. Koreu zcela jistě nadchne sympatická blondýnka Lily Donaldson a v Rusku zaboduje Vika Falileeva v květovaném topu Prada. Která obálka se stala vaším favoritem?


Foto: Facebook.com; archiv

0 Comments

    Leave a Comment