Zda přijede, není potvrzeno. Ale to, že si budete moci modely této dnes velmi uznávané módní návrhářky zakoupit, je zcela jisté. Již od února najdete aktuální jarní kolekci exkluzivně v multibrandovém luxusním butiku SIMPLE v centru Prahy v Pařížské ulici. Nápadná, výtvarně čistá a stylově ucelená  kolekce na sezónu jaro/léto 2013 s jistotou a sebedůvěrou navazuje na typický styl značky.

Cílem kolekce jaro/léto 2013 bylo představit nové prvky a siluety při zachování stěžejních návrhářských kritérií značky. Kvalita a luxus jsou pilířem kolekce, jíž definuje všestrannost, modernost a pohodlí. Charakteristické siluety a detaily se objevují v nových podobách, což mi umožnilo dále zkoumat ženskou siluetu a zkoušet, jak žena reaguje na svůj oděv a jak se v něm cítí. Mojí osobní výzvou bylo tvořit to, co bych sama chtěla nosit a co si myslím, že by zákaznice značky Victoria Beckham ráda nosila,“ komentuje  kolekci autorka.

Victoria Beckham navrhovala především šaty, kolekce na sezónu jaro/léto 2013 však rozšířila i o halenky, sukně a kalhoty lichotící ženské postavě. Slušivé šikmo střižené sukně v kombinaci se vzdušnými košilemi nebo krátkými kabátky,  černými širáky a botami bez podpatku  představují zcela novou, svěží siluetu. Šaty, které  stále tvoří podstatnou část kolekce, jsou pro nadcházející sezonu krátké áčkové, minimalistické košilové, romantické z bavlněné krajky či žensky svůdné z průsvitného šifonu.

Victoria Beckham dobře ví, co ženám sluší a je právem označována za módní ikonu. Je skvělé, že o jejích modelech nemusíme už jen snít, ale obdivovat na vlastní oči.


Foto: PR firem