Victoria Beckham v Praze..

/ Redakce

Napříč médii proběhla zpráva o tom, že Victoria Beckham zavítá do Prahy na pozvání podnikatelky Tamary Kotvalové.

Zda přijede, není potvrzeno. Ale to, že si budete moci modely této dnes velmi uznávané módní návrhářky zakoupit, je zcela jisté. Již od února najdete aktuální jarní kolekci exkluzivně v multibrandovém luxusním butiku SIMPLE v centru Prahy v Pařížské ulici. Nápadná, výtvarně čistá a stylově ucelená  kolekce na sezónu jaro/léto 2013 s jistotou a sebedůvěrou navazuje na typický styl značky.

Cílem kolekce jaro/léto 2013 bylo představit nové prvky a siluety při zachování stěžejních návrhářských kritérií značky. Kvalita a luxus jsou pilířem kolekce, jíž definuje všestrannost, modernost a pohodlí. Charakteristické siluety a detaily se objevují v nových podobách, což mi umožnilo dále zkoumat ženskou siluetu a zkoušet, jak žena reaguje na svůj oděv a jak se v něm cítí. Mojí osobní výzvou bylo tvořit to, co bych sama chtěla nosit a co si myslím, že by zákaznice značky Victoria Beckham ráda nosila,“ komentuje  kolekci autorka.

Victoria Beckham navrhovala především šaty, kolekce na sezónu jaro/léto 2013 však rozšířila i o halenky, sukně a kalhoty lichotící ženské postavě. Slušivé šikmo střižené sukně v kombinaci se vzdušnými košilemi nebo krátkými kabátky,  černými širáky a botami bez podpatku  představují zcela novou, svěží siluetu. Šaty, které  stále tvoří podstatnou část kolekce, jsou pro nadcházející sezonu krátké áčkové, minimalistické košilové, romantické z bavlněné krajky či žensky svůdné z průsvitného šifonu.

Victoria Beckham dobře ví, co ženám sluší a je právem označována za módní ikonu. Je skvělé, že o jejích modelech nemusíme už jen snít, ale obdivovat na vlastní oči.


Foto: PR firem

0 Comments

    Leave a Comment