Nyní se ovšem vynořily informace o tom, že kreativní ředitel značky Chanel, který nás začátkem týdne nadchnul svojí rozkvetlou couture kolekcí pro sezónu jaro 2015, nějakou rodinu má.

f9ae17df02d69020c7fbb60cffad318b

Podle britského Daily Mail Online, má tento německý designér sestru žijící v americkém Connecticutu, která jej bohužel neviděla více než 45 let a sám Karl se ji snažil velice dlouho zapírat. Když ovšem vyšla pravda najevo, zmínil: “Opravdu mám sestru v Americe, kterou jsem neviděl desítky let. Její děti mi nikdy neposlali ani pohled k Vánocům.”

Christiane Johnson, 83letá dáma, ráda vzpomíná na sedmdesátá léta minulého století, kdy svého bratra viděla naposledy. Od té doby jí zaslal několik obrázků a dopisů, ale své synovce a neteř, kteří už mají v dnešní době vlastní děti, bohužel nikdy nenavštívil.

229b40aff474874ff5e0c8a819dbd665

“Sice jsme se dlouho neviděli, ale lidé mi nosí různé články a informace, které mi pomáhají udržovat si přehled o jeho kariéře. Nezlobím se na něj, vím, že je velice zaneprázdněný. Žije tam a já tady, prostě to tak je. Ale vězte, že od doby, co Karl dokáže udržet tužku, umí také nádherně kreslit.”

Christiane také veřejně dodává, že Karl je v jejím skromném příbytku kdykoli vítán a čeká na něj v ledničce plechovka Coca Coly. Samozřejmě, že té dietní.

Foto: Pinterest. WWD