Nás osobně rovněž nadchla ojedinělost, kterou tento butik má. V dolním patře najdete tzv. stěnu inspirace, kde vám zástupci butiku s pravidelností nabízí kousky, které k sobě skvěle ladí. Na stěně najdete celý outfit včetně kabelky a bot. My pro vás budeme tuto stěnu pravidelně sledovat a ukazovat, abyste se i vy nechali inspirovat minimálně k návštěvě butiku. Rozhodně nebudete litovat. Již výlohy butiku vás nadchnou a vtáhnout do světa módy, která je odlišná od každé jiné a v žádném případě ordinérní.

Navíc právě v tuto chvíli jsou zástupci v čele s ředitelkou a majitelkou butiku Janou Procházkovou v Paříži na módním týdnu. Vybírají zde nové kolekce, které vám poté přivezou do Prahy. Dámy byly tak laskavé, že nám již zaslaly několik fotografií z jejich pracovní cesty. Věřte, že nás ujistily, že pokud si myslíme, že navštěvují jednu módní přehlídku za druhou s přestávkami u exkluzivních stolů s rautem, vyvedly nás rychle z omylu. Běhají především po vzorkovnách ve snaze najít ty nejzajímavější kousky pro své zákaznice, které si i za tak krátkou dobu svého působení získaly.

Prý toho našly spoustu a my se již nemůžeme dočkat, až se dozvíme více a hlavně vše osobně uvidíme. Nicméně dle několika momentek se máme na co těšit. Dle výrazu z fotografií nám všem asi zůstane rovněž pusa otevřená. Jedno jim však závidíme již nyní. Osobně se potkaly s panem návrhářem stejnojmenné módní značky, kterou již nyní v butiku v centru Prahy DUSNI3 najdete.

 

Foto: DUSNI3