Nyní jste však mohli zaznamenat, že vizuály jarní a letní kampaně jsou odlišné. Navozují atmosféru přátelství a radosti ze společně strávených chvil. Jarní doba nás žene ven, toužíme vyrazit na výlet nebo piknik a probudit se opět k životu po dlouhé zimě. To samé chce i značka GANT a tentokrát ve velkém stylu.

Není náhoda, že z vizuálu máte pocit dokonale odvedené práce. Zástupci značky GANT oslovili pro výrobu aktuální reklamní kampaně společnost Baron&Baron, která je jednou z nejvyhledávanějších kreativních a marketingových agentur. Pracuje pro takové značky jako Prada, Burberry nebo Michael Kors, takže v módě patřící mezi absolutní špičku. I za fotoaparát se tentokrát postavil světově uznávaný fotograf Mikael Jansson, který vás dokáže přenést z té vaší reality do té značkové. A kdo by o toto nestál?

Značka GANT stále stoupá a to nejen u svých zákazníků. Po úspěšné spolupráci s předním módním návrhářem Michaelem Bastianem je tu další skok o příčku výše. Již nyní se těšíme, čím příště nás GANT překvapí a jistě i nadchne.

 

Foto: Archiv firem