Původní botasky se dočkaly svého redesignu právě od designérů Jana Klosse a Jakuba Korouše v roce 2009. Celý projekt byl velmi úspěšný a nové botasky začaly hrát všemi barvami a dočkaly se také nového loga.

Obchod BOTAS 66 nabízí zbrusu novou kolekci pro rok 2014 obohacenou o nejúspěšnější modely z minulých let. Současně nechává nahlédnout do archivu a seznamuje s používanými výrobními materiály.

Interiér obchodu, který kombinuje prostor pro prodejní a prezentační účely, navrhli mladí designéři Jakub Pollág a Václav Mlynář ze studia deFORM, aktuální držitelé titulu Objev roku cen Czech Grand Design. Prostor moderního továrního charakteru se také chystá hostit celou řadu zajímavých akcí – prezentací, workshopů, výstav a večírků. Obchod se nachází v těsné blízkosti Žižkovské televizní věže, pražské dominanty, která je viditelná snad z každého koutu Prahy.

Nový obchod není ale jedinou novinkou, spolu s ním přichází i nová kolekce BOTAS 66 pro rok 2014 a kampaň s názvem „Best friends forever“.

Foto: Archiv značky Botas