Podzimní trendy dorazily i do multibrandového butiku DUSNI3, které vám již jejich zástupci prezentovali na MBPFW. My však neváhaly a šly je prozkoumat trochu podrobněji na místo činu, tedy přímo do butiku. Již u dveří na nás číhal nádherný lesklý temně fialový top od Tary Jarmon, který se dokonce usídlil i v mém šatníku. Fialová barva bude i letos trendem sezony a v DUSNI3 najdete hned několik kousků v tomto odstínu. Fialová barva v sobě spojuje dva protiklady v podobě odstínu červené a modré. Fialová se sice řadí ke chladným barvám, nicméně navenek působí jasně, povzbudivě, zahřívá i rozveselí. Pokud jste příznivkyní této barvy a hledáte i něco výraznějšího pak prozkoumejte šatní stojany, na kterých visí kolekce Tary Jarmon nebo Irie Wash.

Další výraznou a pro podzim neobvyklou barvou, která bude tento podzim hrát dominantní roli je barva růžová. Na tento odstín vsadila Vivienne Westwood ve své podzimní kolekci oblečení i kabelek. Růžová vyzařuje jemnost a oddanost. Jedná se o přírodní barvu mající mnoho odstínů vznikající mixem červené a bílé. V psychologii růžová symbolizuje volnost, energii, nežnou aktivitu a je často označována za barvu srdce. Módní odborníci pro změnu tvrdí, že růžová vám udržuje mladý vzhled, takže dříve než vyrazíte navštívit plastického chirurga, kupte si třeba růžový kabát od Vivienne Westwood, která si sama ve velmi pokročilém věku udržuje mladost a energie má na rozdávání.

Zažeňte podzimní deprese a chmury nákupem módního kousku v těchto barvách, které snad nikdy nevyjdou z módy. Vystupte z šedi, která má sice desítky odstínů, ale v mlhavých ránech vás rozhodně nezahřeje a ani optimisticky nenaladí. V butiku DUSNI3 vás vždy naladí do pohody a ochotně poradí, jak vystoupit zpoza rohu.

Foto: Kamila Písaříková