Vivienne Westwood není jen módní návrhářka, ale světoznámá módní značka a rovněž obrovská firma vyrábějící módní oblečení, parfémy, boty, tašky, šperky a mnoho dalšího. Její kolekce oblečení již nyní můžete zakoupit v luxusním multibrandovém butiku DUSNI3, který nabídku pro letošní podzim rozšířil o kolekci kabelek Vivienne Westwood. Já i redaktorky Iconiq.cz jsme již měly tu možnost tuto kolekci shlédnout a zcela ji propadnout. U Vivienne Westwood to tak zkrátka je. Na počátku ji považujete za šílenou a na  konci zcela geniální. Ani my od kolekce neočekávaly příliš, jelikož extravagance není naše poznávací znamení. Ale již na první pohled i dotek v nás propukla chuť se změnit. Okamžitě jsme si každá jednu zamilovaly a víme, co budeme jíst po zbytek měsíce, abychom si ji mohly pořídit:-).

Ale nyní trochu vážněji. Ano, kolekce kabelek Vivienne Westwood mají něco do sebe. Návrhářka opět nezapomněla na svou typickou skotskou kostku, kterou zjemnily odstíny růžové. Látka společně s kůží na vás zapůsobí, že podzim i zima jsou za dveřmi a tyto kabelky vás před nimi ochrání. Vivienne se nechala inspirovat 50. léty. V kolekci najdete kabelky větších rozměrů i psaníčka, která nejsou svým designem tolik typická. Jsou větší a vhodná nejen pro slavnostní příležitosti, ale klasický kostýmek tímto psaníčkem značně oživíte. Pokud dáváte přednost kůži před látkou, pak se nemusíte obávat, že byste si nevybrali. I vzor krokodýlí kůže hraje rovněž velký prim v podzimní kolekci a navíc v kombinaci s jemně růžovou je luxus zaručen.

Vivienne Westwood je zkrátka jiná, šokující, paradoxní a jak sama říká: „Mám své důvody proto, co dělám. Jsem politička a myslím si, že když si mé modely obléknete, tak budete vždy zářit silou a budete rozpoznatelní mezi všemi.“ A my jen dodáváme, že o jejích kabelkách platí to samé.

Foto: Kamila Písaříková