V jejím pražském obchodě jsme fotili ty nejpovolanější, tedy tým, který se stará o perfektní chod celého obchodu i značky v České Republice.

Od svého založení v roce 1985 La Martina navrhuje a vyrábí módní oblečení, obuv a doplňky nejvyšší kvality. Mezi hráči póla se díky pečlivě zpracovaným produktům stala vyhledávanou značkou a je také oficiálním dodavatelem dresů a vybavení pro nejdůležitější světové pólové turnaje.

A do čeho se rád obléká početný tým, který se stará o chod celého obchodu i značky pro Českou Republiku? Vyzpovídali jsme ty nejpovolanější, kteří se na jedno odpoledne stali modelkami a modely a přizvali do svého týmu také nejmenší fanoušky této značky, pro které bylo focení zábavou a užili si ho s dětskou radostí a energií.

 

Klára Pejřilová – Store Assistant

 

Jak byste definovala svůj každodenní styl?

Definovala bych ho jako sportovně elegantní, nadčasový, pohodový styl. Oblékám se podle nálady. Někdy volím hezký ženský outfit jako jsou šaty s botami na podpatku nebo bílé kalhoty s halenkou. Jindy volím sportovní styl.

Máte nějaké oblíbené značky či návrháře?

Nemám žádné oblíbené návrháře. Značky mám ráda, ale nejsou pro mě prioritou. Vybírám si oblečení podle toho, jestli se v něm cítím dobře.

Bez jakého kousku ze svého šatníku byste se neobešla?

Bez kalhot na tělo a bez kabelky ani ránu.

 

Jindřiška Hajzlerová – Receptionist

 Jak byste definovala svůj každodenní styl?

Můj styl oblékání se nedá považovat za každodenní. Záleží na tom, pro jakou příležitost svůj outfit volím. Všeobecně preferuji pohodlí, proto velkou část mého šatníku tvoří džíny, košile a svetříky. V létě pak dávám přednost šatům a podpatkům.

Máte nějaké oblíbené značky či návrháře?

Nemám konkrétní favority, když mi něco padne do oka, koupím si to. V poslední době mě nejvíc baví oranžový blazer od GANTu. Perfektně sedí a vypadá skvěle.

Bez jakého kousku ze svého šatníku byste se neobešla?

Bez košile.

Dominika Hladká – Regional Visual Merchandiser

Jak byste definovala svůj každodenní styl?

Někdy více sportovní, někdy spíše  elegantní, každopádně vždy pohodlný. A snad i dostatečně ženský.

Máte nějaké oblíbené značky či návrháře?

Z pozice obdivovatele si vážím klasiků jako Chanel, Dior, Saint Laurent…Z mladších tvůrců pak Doo.Ri Chung, Vionnet nebo Vera Wang. Jako spotřebitel ráda kombinuji, značky i styly.

Bez jakého kousku ze svého šatníku byste se neobešla?

Momentálně jsou to legíny, sako, dlouhá bílá košile – ideálně kombinovatelné kousky.

 

Daniela Jansíková – Store Manager

Jak byste definovala svuj každodenní styl?

Svůj styl bych definovala jako sportovně elegantní. Ráda kombinuju dražší kousky s levnějšími. Mám ráda barvy. Podle barev, které nosím, se odvíjí i moje nálada a naopak. Přes den rada nosím džíny, sportovní boty na klínku a jednoduchý svetřík nebo triko s koženou bundou. Když jdu ven s přáteli ráda se obléknu do pěkných ženských šatů a samozřejmě podpatky, na které jsem zatížená.

Máte nějaké oblíbené značky či návrháře?

Mezi moje oblíbené značky patří určitě La Martina. Má rozhodně co nabídnout lidem, kteří mají ve svém šatníku rádi originální a kvalitní kousky. Mám ráda značku Prada, Saint Laurent, Escada, Liu Jo, Massimo Dutti a z těch finančně dostupnějších Zara, Mango a nepohrdnu ani dobře zásobeným second-handem.

Bez jakého kousku ze svého šatníku byste se neobešla?

Momentálně si svůj život nedokážu představit bez všech mých kabelek, dobře padnoucích džínů a  Nike Dunk Sky High v bílé barvě, což jsou „kecky na podpatku“. Člověk vždycky stihne doběhnout do práce a ještě stále jste za dámu. Nosím je pořád a ke všemu.

 

Martin Florian – Store Concept Director

Jak byste definoval svůj každodenní styl?

Ráno z šatny nelze odejít alespoň bez jednoho kousku od značky GANT. Můj styl by se tak dal hodnotit jako sportovně elegantní. Upřednostňuji pohodlné polo tričko a rozepínací svetr před vybroušeným outfitem, který bývá méně pohodlný.

Máte nějaké oblíbené značky či návrháře?

Bezesporu značka GANT. V jiné formě jako návrháře – konzultanta vyznávám svoji ženu, která mi hravě navrhne, co mi sekne.

Bez jakého kousku ze svého šatníku byste se neobešel?

Elegantní mikina s uzavíratelnými kapsami a džíny Levi´s.

 

František Kachlík – Managing Director

 

Jak byste definoval svuj každodenní styl?

Nenásilně, avšak podřízený dennímu programu a rytmu v závislosti na obchodních schůzkách nebo aktivitách, které mne čekají. Rád nosím „finančníkův“ oblek s červenou kravatou, ale i pohodlný casual outfit pro pohodlně strávený čas v rušné kanceláři.

Máte nějaké oblíbené značky či návrháře?

Nejsem člověk zaměřený na značky, ale na styl jednotlivých kolekcí. Avšak musím se přiznat, že mi maximálně vyhovují značky, které máme v portfoliu: decentní preppy Gant, sportovní Peak Performance a vášnivá La Martina.

Bez jakého kousku ze svého šatníku byste se neobešel?

Bez košile.

 

Sofinka, Vincent a Kubík, všichni mají oblečení z nové kolekce La Martina. Sofinka upřednostňuje jako správná holčička šatičky a ve svých letech má na módu jasný názor. Kluci, jako správní rošťáci fešáci, pobíhali po obchodě v polo tričku se zdviženým límečkem.

 

Děkujeme celému týmu La Martina za skvělou spolupráci.

Foto: Kamila Písaříková