Advent se blíží: Darujte rumový kalendář

/ Redakce

Už přemýšlíte, jaký dárek pořídit svému manželovi, příteli nebo otci k Vánocům? Máme pro vás jednu inspiraci, kterou potěšíte ještě před Štědrým dnem.

Darujte rumový adventní kalendář! Rumoví mistři z dánské společnosti 1423 Aps. pečlivě vybrali 24 třtinových rumů z různých zemí a vytvořili unikátní kolekci, která je jakousi rumovou přehlídkou pro všechny opravdové milovníky tohoto nápoje. Stylové balení skrývá nejen mladší a ostřejší rumy z neobvyklých koutů světa, ale i letité a vyzrálé rezervy slavných rumových značek. Každý den od 1. prosince až po Štědrý den tak můžeme ochutnávat, a především objevovat nový rum a vybrat si svého favorita. Součástí balení jsou i dvě stylové rumové skleničky a dvě degustační mini knížečky, kam se dají zapisovat všechny postřehy a poznatky ke konkrétním vzorkům. Tato jedinečná sbírka provede obdarovaného světem rumů, od karibských břehů, přes Asii, až po naší domovskou Evropu. Celé balení je laděno do elegantní černé barvy. 

24 rumů 

A co nalezneme v rumovém kalendáři za konkrétní značky? Nebojte, nevyzradíme téměř nic, ale ti z vás, co si nechtějí nechat zkazit překvapení, by v tomto místě měli přestat číst. Jak už tedy bylo zmíněno, kalendář obsahuje nejen zástupce slavných světových značek, ale i v našich končinách opravdu neznámé výrobce. To samé platí o zemích. Nikoho určitě nepřekvapí přítomnost rumu z Barbadosu nebo Venezuely, ale figurují zde i rumy z Ekvádoru, Nepálu nebo Indonésie. Můžeme tak porovnat i různé rumové styly, které jednotlivé země nabízejí. Konkrétní značky, které kalendář obsahuje, už ale prozrazovat nebudeme. Na své si přijdou jak milovníci nejstarší palírny na světě, tak i fanoušci nejslavnější palírny z ostrova Mauricius. Tvůrci rumového kalendáře nám letos připravili opravdu zajímavý výběr, který jako dárek určitě velmi potěší.