Kitchenette

Za oblíbeným blogem Kitchenette stojí sympatická Markéta Pavleje. Jak sama na blogu píše, ráda vaří zdravě, ze základních surovin, ideálně čerstvých a z velké části regionálních a sezonních. Jen se přesvědčte sami. Na blogu kromě spousty inspirace najdete i e-shop s doplňky do kuchyně a celého domova.

Maškrtnica

Máte rádi chleba? Tak to si oblíbíte blog Maškrtnica, ve kterém kvásek, kynuté těsto a celé pekařské umění hraje v hlavní roli. Tak rozpalte troubu a vychutnejte si vlastnoručně upečený chléb. Nebo si zajděte přímo na kurz pečení, které autorka blogu pořádá. Nebudete litovat.

Foodnotes

Foodnotes jsou zápisky o jídle a vaření, jež vás bude bavit. Cílem blogu je ukázat, že čas strávený v kuchyni může být zábavný a že se v ní dají vytvořit jednoduché a chutné pokrmy, které vám udělají hezčí den. Nakoukněte, vsadíme se, že neodoláte.

Zdravě bez překážek

Sport a jídlo jdou ruku v ruce, jedno bez druhého prostě moc nefunguje. Jak byste se měli správně stravovat, pokud žijete aktivně, se dozvíte na blogu Zdravě bez překážek. A to že jste na správném místě je jasné, protože za ním stojí dvojnásobná mistryně světa na trati 400 m překážek, Zuzana Hejnová a tanečnice a autorka blogu Fit & Fabulous a fitness programu FITFAB Strong, Andy Pavelcová.

Cuketka

A na závěr trocha mužského elementu. Zápisník pana Cuketky je plný nápaditého jídla. Kromě nejrůznějších receptů a video návodů zde najdete i tipy na dobré podniky a novinky ze světa gastronomie.