„Nikdy nebudu prodávat to, co bych nepil doma.” – to je nadčasová myšlenka jednoho ze zakladatelů AHMAD TEA London, které je firma věrná dodnes. AHMAD TEA London byl založen v roce 1986 v Londýně Ahmadem Afsharem a jeho čaje jsou vyhledávány pro svou kvalitu spokojenými zákazníky po celém světě. AHMAD TEA London nabízí všem čajomilcům pestrou paletu černých, zelených, ale i ovocných čajů, ze které si vybere opravdu každý. Řada oblíbených zelených čajů vychází z klasické plné chuti přes osvědčené ovocné příchutě až ke zcela překvapivým a originálním kombinacím. Neváhejte je vyzkoušet! Budete velmi mile překvapeni.

Jasmínový zelený čaj Ahmad tea

Jasmínový zelený čaj Ahmad tea

A jak správně zelený čaj připravit? Čajový sommeliér Jiří Richter má pro vás praktickou radu: Pro přípravu použijte vodu, která prošla varem a nechte odstát na teplotu cca 80–90 °C. Podle mých zkušeností stačí vodu z rychlovarné konvice přelít do šálku, cca 1 min vyčkat a poté vložit čajový sáček. Za další 2–3 minuty sáček vyjměte. Čaj je připraven a vy si můžete plně vychutnat lahodnost tohoto osvěžujícího nápoje.

Zelený čaj

Zelený čaj

Mezi nejoblíbenější čajové směsi právem patří zelený jasmínový čaj, který udržuje v rovnováze opojnou vůni květů jasmínu a jemné aroma zeleného čaje. Skvělá a vyvážená chuť vás zbaví stresu, navodí pohodu a vy tak můžete snáze předejít jarní únavě, která každoročně dostihne většinu z nás.

Jasmínový čaj AHMAD TEA London je k dostání v balení po 20 sáčcích v samostatně balených unikátních alu-pacích, které udržují aroma a chuť v dokonalé čerstvosti, nebo jako sypaný čaj v papírové krabičce nebo plechové dóze.

Foto: Archiv značky