Začátek léta je v Nespresso ve znamení novinek. Uvedla na trh inovovanou verzi Grand Cru Fortissio Lungo, o které jsme již psali, a představila také novou technickou lahůdku, kávovar Lattissima Pro.

233176307alt1

Jedná se o elegantní přístroj Lattissima Pro, jehož design je inspirovaný profesionálními kávovary a jednou z jeho hlavních předností je jednoduché, intuitivní ovlávání. Kávovar je možné připravit velmi jednoduše na několik druhů káv různých velikostí – ristretto, espresso a lungo. S přidáním mléka si pak snadno připravíte cappuccino či latte macchiato. Kávovar se také velmi rychle nahřeje a i ohřev mléka trvá pouze 40 sekund.

Lattissima Pro je originálním designovým kouskem, v němž se snoubí elegantní i moderní prvky. Je vyroben z kartáčovaného hliníku, nerezové oceli a černého plastu. V prodeji je v Nespresso Boutique a na oficiálních stránkách.

Společnost Nespresso se také stala oficiální kávou letošního Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech, výbornou kávu budete mít možnost ochutnat ve Varech na konci Dvořákových sadů, kde bude umístěn hlavní stan Nespresso s kavárnou, ale i na oficiálních večerních akcích. “Jsme velmi rádi, že můžeme být součástí festivalu, neboť Nespresso je se světem stíbrného plátna úzce spojeno. “říká Lajla Hradilová-Kotačková, marketingová manažerka Nespresso.

Do třetice si značka připravila příjemnou novinku, kterou potěší především své zákazníky mimo centrum Prahy. V září letošního roku zahájí provoz nový Nespresso Boutique v Praze na Černém Mostě. Bude vystavěn podle nejnovějšího konceptu s ochutnávkovou zónou a bude stejně jako prodejna v Pařížské ulici výstavním prostorem kompletního sortimentu káv, kávovarů i příslušenství.

Foto: Archiv značky