Že zima klepe na dveře je už více než zřejmé. Do popředí se dostávají horké nápoje, které zahřejí tělo a potěší chuťové buňky. Jedním z nich je určitě koncept Bubbleology, jejichž bubble tea se stal doslova fenoménem. Pro letošní zimu si tato značka připravila limitovanou edici v podobě několika nových příchutí.

Zahřeje vás dezert

Rozmazlit své chutové pohárky můžete nyní mléčným drinkem bubble tea Milky Tiramisu s příchutí oblíbeného italského dezertu nebo si připoměňte chuť Paříže s drinkem Fine Créme Brulée. Pokud rádi ochutnáváte něco netradičního, zkuste Brown Chessnut, příchuť jedlého kaštanu s tropiským ovocem kumquat. Dobrá zpráva je, že všechny nové příchutě jsou k dispozici v horké i chlazené variantě a jejich základem je zelený čaj s jasmínem. Díky svým povzbuzujícím účinkům a vysokému obsahu teinu budete mít energie na rozdávání celý den.

001_13X18-2

Co je Bubbleology?

Bubble tea  je fenomén, který si postupně získal své fanoušky po celém světě. Tento populární nápoj pochází z Tchaj-wanu a obletěl celý svět. V britské metropoli vznikl pod konceptem Bubbleology, který v roce 2012 přišel také do Čech. Jde o přírodní nápoj, který má díky blahodárným účinkům zeleného čaje antioxidační účinky.  Je vhodný i pro děti, těhotné ženy nebo třeba celiaky a alergiky.  Základem studeného nebo teplého bubble tea od Bubbleology je černý nebo zelený čaj dochucený ovocnými příchutěmi. Na dně kelímku najdete tapiokové perly, želé nebo praskající kuličky, které vysajete silným brčkem. Vybrat si můžete z ovocných a mléčných verzí, které lze libovolně kombinovat. Mléčné verze neobsahují laktózu (mléčnost způsobuje škrob z manioku a palmový olej).

Foto: Archiv