Láska je pro člověka stejně důležitá jako dýchání nebo spánek. Má také mnoho podob – jinak milujeme své přátele, rodinu či děti, a jinak své milence a partnery.

Láska k životu neodmyslitelně patří a nelze u ní dělat rozdíly – každá má v životě nás všech svou důležitou roli. Ať už chcete strávit první máj se svou drahou polovičkou, nebo třeba maminkou či kamarády, připijte si společně na lásku s jednoduchými míchanými drinky od STOCK Plzeň-Božkov.

Bartida Jarní Griotka

Nechte se unášet chutí čerstvých višní v osvěžujícím drinku Bartida Jarní Griotka, ve kterém se snoubí jedinečná chuť prvotřídního višňového likéru Bartida Griotka, grepový džus a brusinky.

Bartida Griotka (4 cl)
Brusinkový džus (10 cl)
Grepový džus (4 cl)
Led
Ozdoba: plátek čerstvého grepu, višně

Gordon’s Pink Spritz

Růžové pohlazení s neodolatelnou chutí bobulového ovoce se ukrývá v osvěžující kombinaci jalovcového ginu Gordon´s Pink, citronové limonády a čerstvých jahod. Lahodný jarní drink potěší milovníky svěžích míchaných drinků a sladších nápojů.

Gordon´s Pink (50 ml)
Citronová limonáda (150 ml)
Led
Ozdoba: čerstvé jahody

Baileys Coffee

A pokud nemáte chuť na osvěžující drinky s ledem, vyzkoušejte originální variantu kávy – s delikátním smetanovým likérem Baileys Original Irish Cream, který v sobě snoubí chuť prvotřídní irské whisky a lahodné smetany.

Káva (Espresso nebo Cappuccino)
Baileys Original Irish Cream (40 ml)
Ozdoba: šlehačka, mletá skořice, zamilovaná srdíčka

Baileys Strawberries & Cream

Potěšte své chuťové pohárky s luxusním likérem Baileys Strawberries & Cream, který přímo přetéká čerstvou chutí jahod, lahodné smetany a kvalitní irské whisky. Skvěle chutná nejen samotný, ale i jako součást zmrzliny či dezertů. Jak si ho se svou láskou vychutnáte, je jen na vás a vaší fantazii.

Roku Gin & Tonic

Květy sakury, čajové lístky Sencha a Gyokuro, pepř Sansho a šťavnaté Yuzu. To je 6 japonských botanicals, které se skrývají v řemeslném prémiovém Roku Ginu. Nejlépe si tento mistrovský japonský gin vychutnáte v kombinaci s kvalitním tonicem a čerstvým zázvorem.

Roku Gin
Kvalitní tonic
Led
Ozdoba: 6 dílků čerstvě nakrájeného zázvoru

Božkov Republica Honey & Lemon

Hřejivou chuť medového polibku najdete v jedinečné kombinaci nasládlých karibských rumů s obsahem pravého včelího medu Božkov Republica Honey a citronové svěží limonády. Vychutnávejte si lahodné a osvěžující tóny jara v tomto skvělém jarním drinku.

Božkov Republica Honey (4 cl)
Citronová limonáda (bitter lemon) (15 cl)
Led
Ozdoba: čerstvý citron nebo limetka

PR TIP!

Legendario Ronssé Punch au Rhum

Vychutnejte si kvalitní rumový likér ze slunné Kuby v kombinaci s chutí čerstvých jahod. Vysoce kvalitní růžový rumový likér vás ihned zaujme příjemně narůžovělou barvou a harmonickou chutí a vůní po zralých jahodách. Skvěle vás osvěží v míchaných drincích, ale i samotný na ledu.
Objem: 0,7l
Obsah: 32%
Doporučená cena: 469,- Kč

www.bartidashop.cz