Nový food festival přinese spoustu zážitků. Pro návštěvníky a kulinářské nadšence je připravena například pětichodová večeře připravená pěti top šéfkuchaři, jeden z nich vám bude po celou dobu večeředělat společnost u vašeho stolu. Vychutnat si atmosféru budete moci v naostřeném hvězdném duelu, kdy dva šéfkuchaři vytvoří tříchodové menu ze stejných základních surovin a těšit se budete moci na zajímavé workshopy a kurzy vaření.

 

Pozvání přijali opravdoví profíci ve svém oboru. Svoji účastí poctí festival například šéfkuchař Marek Fichtner-Le Grill, Kempinski, Patrik Havlíček-AvantGarde, Jan Horký-Restaurace Art Nouveau v Obecním domě, Miroslav Kalina-Gourmet Restaurant Kalina či Jan Kracík-Pot-au-feu. Cukrařinu bude zastupovat  Jitka Kohoutová-Restaurace Art Nouveau v Obecním domě, Karolína Kocincová-Le Grill, Kempinski a Lukáš Skála-InterContinental.

„Na festival se opravdu těším. Rád se setkám po dlouhé době s kolegy v jedné kuchyni, myslím si, že to bude fajn, jak pro kuchaře, tak pro návštěvníky. říká k festivalu Marek Fichtner, šéfkuchař Hotelu Kempinski a restaurace Le Grill.

Jako třešničku na dortu si pořadatelé připravili návštěvu michelinské francouzské šéfkuchařky Reine Sammut, která je nositelkou řádu čestné legie a dvakrát byla dokonce vyhlášena nejlepší šéfkuchařkou Francie.

1453371_397078690425062_236038921_n

Festival CHEF TIME FEST spolupracuje s Lime&Tonic a začíná v pátek 10. ledna a potrvá až do 8. února. Předprodej je možná pouze na internetu zde . Pokud vás z bohatého programu něco zaujme, můžete si během několika minut vybrat, zaplatit a rezervovat konkrétní akci.

Foto: Mikuláš Gottwald, Jiří Macek, Facebook.com