Originální ovocné kytice Frutiko ozvláštní každou událost. Jsou skvělé pro zahradní party, grilování s přáteli, narozeninovou oslavu i jen tak letní posezení na terase. Věřte, že touto osvěžující pochoutkou z čerstvého ovoce aranžovaného do podoby vkusných kytic či luxusních bonboniér překvapí i nadchne každého a to doslova. I stále se trápící dietáři budou nadšeni a budou vás navštěvovat o to častěji.

“V současné době se o ovocné kytice zajímají především nevěsty, které by si rády zpestřily svou svatební hostinu. S příchodem léta doručujeme kytice Frutiko také ná různá posezení s přáteli či gardenparty”, uvádí ředitelka společnosti Frutiko International, s.r.o. Klára Rakušanová.

Ovocné kytice Frutiko nejsou ničím novým. Dostupné jsou již od konce minulého roku a svou popularitu si získaly témě okamžitě. Staly se oblíbeným způsobem, jak například originálně poděkovat obchodním partnerům za spolupráci, nebo pogratulovat k významnému jubileu.

A ještě jeden tip na závěr. Kytice Frutiko jsou skvělé ve chvíli, kdy jdete do porodnice a chcete své ženě, mamince, kamarádce gratulovat k narození potomka. Klasické kytice jsou totiž v porodnicích přísně zakázány z důvodu alergických reakcí, ale ty vyrobené z ovoce budou vítány i lékaři, protože vitamíny potřebuje každá žena a to nejen po porodu.

Tak dobrou chuť!

Foto: Archiv značek