Sezónně zaměřená restaurace  Le Grill v  hotelu The Grand Mark nabízí návštěvníkům ukrytý poklad v srdci Prahy – barokní zahradu uprostřed města. V prostoru o 1800 mnaleznou hosté perfektní útočiště před ruchem velkoměsta doplněné o moderní umění v kombinaci s dochovanými barokními prvky. Navíc během léta mohou strávníci zahlédnout dvojici volně se procházejících pávů.

Jeden ze dvou neobvyklých obyvatelů nádherné zahrady. Foto: Le Grill

Co je na Le Grill tak výjimečného? Jedná se především o koncept restaurantu, který staví na poctivé sezónnosti a výhradně lokálních produktech. Hlavní menu se obměňuje každý měsíc a šéfkuchař Ondřej Koráb jej sestavuje s ohledem na aktuální plodiny a trendy a zároveň cílí na vyváženost celé nabídky.

Šéfkuchař Ondřej Koráb v akci. Foto: Le Grill

Dalším  bonusem Le Grill je aktivní přístup v nabídkách a atraktivita pro všechny hosty. Sezónní menu tak doplňuje  speciální polední nabídka obměňovaná každý týden  nebo britská tradice  odpoledního  čaje obohacená o slané a sladké fingerfoods. V neposlední řadě hotel láká na letní každovečerní BBQ, která se pořádají přímo na soukromé zahradě za doprovodu živé hudby.

Exkluzivní prostředí dává vyniknout nevšedním gastronomickým zážitkům. Foto: Le Grill

Přijďte se sami přesvědčit a zažít nezapomenutelné okamžiky přímo v srdci Prahy!