Zde najdete lifestylové střípky, které jsme pro vás připravili.

Mistrovské dílo

Do Česka přichází ultra prémiová edice exkluzivního dominikánského rumu značky Brugal. Mistrovské dílo maestry ronery Jassil Villaneuva Quintano je oslavou zakladatele této rodinné firmy Dona Andrése Brugala. S cenovkou 62 500 korun a v nákladu pro Česko a Slovensko v počtu pouhých třiceti kusů – 460 globálně – je láhev rumu Andrés Brugal nejen unikátní možností pro všechny milovníky rumu vychutnat si neopakovatelný zážitek, ale také jedinečnou investiční příležitostí. Prémiové dominikánské rumy Brugal se vyznačují komplexností chuti, elegancí, bohatostí aroma a jemností. Za každou láhví stojí poctivé řemeslo předávané z generace na generaci, pečlivá a dlouhá filtrace, dokonale zvládnuté umění zrání ve vybraných sudech, kvalitní dominikánská melasa a v neposlední řadě odvaha inovovat.

Brugal

Foto: Brugal

Návrat klasiky

Švýcarská značka Hublot vrací do hry legendární hodinky, které v roce 1980 otřásly konvencemi. Rafinovaný i sportovní model, jehož poznávacím znamením bylo pouzdro ze zlata připevněné na jednoduchém gumovém řemínku. Hodinky si získaly srdce znalců, kteří hledali něco inovativního a odlišného. Model Classic Fusion Original oslavuje mladistvou vyzrálost s nadčasovou jednoduchostí.

hodinky

Foto: Hublot

Nosit umění

Dvoubarevné diamanty v kombinaci se zlatem a oslnivý dominový efekt, taková je kolekce Domino od značky Roberto Coin. Dýchá z ní historie daleké Číny, kde se zrodila tradiční společenská hra Domino. Ať už vynesete pouze jeden šperk, či půjdete cestou maximalismu, kombinace klasických bílých a netradičních černých diamantů se žlutým či růžovým zlatem, které je opracováváno jako miniaturní umělecká socha, bude vždy dokonalým doplňkem.

Autor: Petra Vorelová