Restaurace Oblaca

Najíst se v oblacích, nebo přesněji v 66 metrech nad zemí s vyhlídkou na Prahu, můžete i na Štědrý den. Přes vánoční svátky restaurace nabízí speciální čtyřchodové menu, které obsahuje například krémovou rybí polévku s kroketou, kachní zauzené prso s perníkovým pyré nebo ananasové raviolo s mascarpone a karamelovou omáčkou.

Francouzská restaurace Art Nouveau

Obecní dům nenabízí pouze kulturní zážitky, ale také gurmánské. V jeho útrobách sídlí francouzská restaurace Art Nouveau, kde naleznete ty nejlepší výběrové francouzské speciality. I na Štědrý den tu můžete ochutnat některou z jejich pochoutek. Mimo tradičního šnečího brunche sem můžete přijít na klasickou štědrovečerní večeři nebo exkluzivní mezinárodní menu, které nabízí například velouté z královského bílého hřibu nebo hřbet z daňka s nádivkou z kandovaných kaštanů a nakládanými artyčoky.

Atelier Kalina

Restaurace, která navazuje ve svém přístupu na restauraci Kalina cuisine & vins, nabízí menu z prvotřídních surovin v kombinaci přirozeného jídla s klasickými víny. Recepty zde oproti sesterské restauraci Kalina cuisine & vins intenzivněji vychází z domácí české kuchyně, jakou všichni známe od svých babiček a maminek. Přes Vánoce sem můžete zajít například na šneky v listovém těstě s bernskou omáčkou nebo telecí řízek s rozebraným bramborovým salátem. Menu máte navíc párované se speciálně vybranými víny. Tak na zdraví!