Zde najdete lifestylové střípky, které jsme pro vás připravili.

Krystaly zlata

Hublot představil model hodinek Spirit of Big Bang Gold Crystal Watch s číselníkem s krystaly z 24karátového zlata. Švýcarská značka použila k výrobě proces, při němž se zlato zahřívá na 1064,18 stupně Celsia. Atomy zlata se poté vypařují a dávají vzniknout dokonalým krystalům, jež jsou následně ručně vkládány do dvaceti tenkých vrstev transparentního laku. Číselník je poté vyleštěný a zasazený do pouzdra z černé keramiky.

la muže

Kolekci pánských luxusních niche vůní LE GEMME MAN – MALAKEOS, AMBERO a OPALON inspirovaných drahými kameny doplňuje novinka EMPYR inspirovaná PIRYTEM, jenž symbolizuje moc a sílu. Autorem je opět slavný a oceňovaný parfumér Jacques Cavallier, ten dostal absolutní volnost při tvorbě, limitovanou jen a pouze vlastní fantazií. Během transformace  polodrahokamu do vonné podoby vytvořil doslova voňavý velký třesk a výsledkem jsou unikátní, bohaté a ryzí tóny, které nemají v dosavadní tvorbě značkových pánských vůní obdoby. Kontrast santalového dřeva se zázvorem a tónem labdanum je ve vůni EMPYR naprosto nezapomenutelný. Parfém je k dostání v prodejnách Douglas nebo na e-shopu.

vůně

Foto: Douglas

Small goods

Značka Rimowa přichází s updatem kolekce Never Still, kterou doplnila o kožené nezbytnosti, bez kterých se váš běžný den neobejde. V kolekci tak najdete celokožené pouzdro na karty nebo na pas. Na obou produktech je detail v podobě ražby názvu a souřadnic města Kolín nad Rýnem, historického sídla značky. V kolekci také nechybí přívěsek na klíče se dvěma minikapsičkami. Ten lze připevnit na opasek nebo jej nosit samostatně.

peněženky

Foto: Rimowa

Autor: Lenka Komrsková