Jak nosit bomber jacket?

/ Redakce

Jaro je definitivně tu a to znamená: odhoďte kabáty! Na scénu konečene přicházejí jarní kabáty a bundičky. Jedním z největších hitů letošního jara je bezesporu bomber jacket, který se opět vrací na výsluní. Tento fashion kousek rozhodně nesmí chybět ve vašem šatníku. Víte ale, jak ho nosit?

Bomber jacket ovšem není žádná novinka, jeho historie sahá až do dob 1. světové války, kdy tuto vojenskou bundu nosili především letci. Byl to tedy  převážně pánský oděv. Trendy ale tyto genderové hranice dokázali “setřít”. Takže v současnosti je tato bunda unisexovým kouskem. To s sebou nese ovšem jednu velkou výhodu. Bomber si klidně můžete půjčit od svého přítele!

Tento kousek je skoro tak univerzální jako křivák. Dá se nosit opravdu ke všemu, musíte si dát pouze pozor na detaily! Ty totiž hrají velkou roli, stačí si vzít špatnou kabelku nebo boty a hned můžete šlápnout vedle. Důležité je udržet si balanc. To v praxi znamená, že pokud kombinujete bomber jacket s teniskami, zvolte k tomu sukni, šaty, nebo malou kabelku, ideálně psaníčko. Nechcete přeci vypadat, jako když jdete hrát baseball, že ne?

Bomber + bílá košile

Pravidlo, že s bílou košilí nešlápnete nikdy vedle se opět potvrdilo. Kombinovat můžete jak s pouzdrovou sukní, tak s džíny.

89aca8f9557ed90ec12832e5e124e214

 

Bomber + skinny jeans

Nemáte čas na složité kombinace? Oblékněte si basic tričko, zastrčte do high waisted jeanů a přidejte bomber. Celý look pak doplňte boty na podpatku a malou kabelku.

 

3345df43c44f35770244dbe01603c633

 

Bomber + athleisure

Athleisure, styl o kterém jsme psali nedávno. Pokud teď tápete v paměti, koukněte sem. https://www.iconiq.cz/4-hot-trendy-pro-rok-2016/

Tady není třeba nic složitě kombinovat, pouze přidejte bomber, malou kabelku a nezapomeňte na velké brýle. Gigi prostě ví, jak na to!

 

f3a55c5ad9c5847ff35a7a93581c483a

 

Bomber + poudrová sukně

Pravidlo č. 1 v akci! Bomber, tenisky a pouzdrová sukně. V této kombinaci se nemusíte bát, že byste vypadala příliš sportovně.

 

KenzaZouiten_Bomber-1

 

Bomber + boyfriend jeans

Vzít si najednou dva boyfriend kousky? Proč ne! Ovšem pouze za podmínky, že obujte boty na podpatku, nebo tyto lace up balerínky a malou kabelku k tomu.

Screen Shot 2015-10-23 at 7.54.36 PM

 

Bomber + šaty

Šaty s bomberem jsou perfektním ukázkou perfektního balancu! Tady už můžete dokombinovat v podstatě cokoliv. Klidně conversky a velkou kabelku.

pu1axi-l-610x610-kenza-dress-bag-jacket-sunglasses-jewels-kenza+zouiten-grey+dress

 

Pink bomber

Líbí se vám tento kousek ale obáváte se, že khaki není prostě vaše barva? Nezoufejte, bomber jacket najdete hned v několika barvách, vzorech ale i materiálů! Mým favoritem například bomber v baby pink barvě, ve kterém díky ní nebudete působit až příliš “tvrdě”.

3aa3a976fd168a9d0ece57992bc81d28