Modelka Daniela Peštová nemohla chybět na party, která podpořila nadaci ALS, s níž modelka spolupracuje. O tom že modelka byla královnou večírku nemůže být pochyb. V bílých šatech jí to velmi slušelo. Navíc ji přišla podpořit další česká kráska a bývalá kolegyně ze stáje andílků Victoria’s Secret Karolína Kurková, která oblékla zářivé šaty.

Herečka Anna Geislerová využila filmový festival v Karlových Varech k tomu, aby uspořádala autogramiádu své knihy P.S. Na akci přizvala sestru Ester a tenistu Radka Štěpánka.

Včerejší hlavní party se nesla pod taktovkou UniCredit. Pravděpodobně nesledovanějším párem byl moderátor Leoš Mareš a jeho partnerka Monika Koblížková, která jednoznačně oblékla ten večer nejodvážnější šaty.

Na party se objevila také Česká Miss 2015 Nikol Švantnerová, která zvolila již několik sezón klíčový overal. Elegantní kousek z aktuální kolekce HUGO od HUGO BOSS doplnila kabelkou Trussardi Jeans.

Další krásnou brunetkou, která UniCredit party zkrášlovala, byla slovenská moderátorka TV JOJ a country manažerka Premium Fashion Brands Soňa Skoncová. Jemné krajkové koktejlky Trussardi Jeans rozsvítila psaníčkem téže značky.

Hvězdná delegace ve složení herec Casey Affleck, režisér a scenárista David Lowery a producenti Toby Halbrooks a James M. Johnston v neděli vydatně představili svou společnou novinku Přízrak. Nejprve na tiskové konferenci, kde novináři neodolali zeptat letošního držitele Oscara pro nejlepšího herce i na jeho vztah se slavným bratrem Benem či film Místo u moře, až si nakonec Affleck vyhradil konec tiskovky pro sebe a pokládal sám Davidu Lowerymu zajímavé otázky o jeho tvůrčím procesu.

Do Karlových Varů nečekaně dorazil i herec Karel Roden, který se takovýmto událostem spíše vyhýbá. Kvůli uvedení filmu Masaryk mezi fanoušky však dorazil a rozdával úsměvy.

Do Varů dorazil i známý francouzský herec Lambert Wilson, který tu je zde již podruhé. Poprvé tu natáčel, nyní se podíval na festival, kde doprovodil soutěžní film Korporace. „Česko mám rád, máte tu dobrý filmový průmysl,“ uvedl herec na tiskové konferenci. Korporace vypráví příběh chladné personalistky, jejímž světem i loajalitou k velké firmě otřese sebevražda jednoho z jejích podřízených.

Gruzínský režisér George Ovašvili se vrací do hlavní soutěže MFF KV s dramatem Chibula. Snímek je založený na reálném příběhu a snaží se kromě samotných historicích událostí přiblížit divákům také gruzínské přírodní a kulturní bohatství.

Je jasné, že ve Varech to vře a je stále na co se těšit.